GMakermstory
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

אגדת דרקון האש והקרח

2 posters

Go down

אגדת דרקון האש והקרח Empty אגדת דרקון האש והקרח

הודעה  ANTER Tue Jun 24, 2008 12:16 pm

יש לכם מזל שאני כותב מהר יש לי דימיון ענק גם Shocked קבלו את זה:

האגדה על דרקון האש והקרח-פרק אחד

לפני שנים רבות בקוטב הצפוני הייתה מערה מוחבאת טוב מאוד ששם תפסו אדם והוציאו ממנו את הגולגלות בזהירות ושמו אותו בארבע קרחונים שונים אחד כחול שני תכלת שלישי ירוק רביעי היה לא ידוע לאדם פתאום שמדענים באו וחקרו זאת ראו שהגולגולת תלויה על קרחונים ואז התחיל לזרום קרח בקרחונים וזה נכנס לגולגלות אבל פתאום הקרח הפך לעור ובסוף היה פיצוץ ענק של הוריקן קרח שהקפיא את כל מי שהיה בקוטב

אחרי הפיצוץ ההוריקן הרגישו הרי הגאש קר חזק והתחילו לזוז למקום הקר וראו שיש שם מישהו שעושה הוריקנים וחרבות וחיילי קרח אז הם שמו לב שהם עשו להם אחראי על הכוח(מוביל כוח) אז הם עשו להם מאבנים של ההר הגאש הכי זקן ומה גאש של הר הגאש הרביעי שברו את אבני הגאש אם חרב אש ששרף אותו ואז יצא מזה אש לשמיים ואז ראו שהאחראי הכוח ראה את הפיצוץ ואת ההרים והתחיל לקרוא לצבא לתקוף הרי הגעש התחילו להתפוצץ ולהיתפוצץ עד שנגמר להם האש והם סיימו להכין את האחראי שהוא דומה מאוד לסבא גאש הם עשו פיצוצים שסימן שתוקפים אותם האחראי התחיל לרוץ והתחיל לעשות אש מהאדמה כמו דלק של מכונית מרוץ ואז בום נכנס בהם האחראי של האש כל הצבא נהרס ואז אחראי הקרח עשה חרבות ושבר קבוצה שלמה של לוחמי אש והוא עשה קרח ובגלל הקרח והקפאון שאעשה קראו לו פריז ואחראי האש שאעשה אש מהרצפה ולזו כינו בשם פייר ונוסף לו נ על זה שהיתפוצץ וקח פיירן ופריז נלחמו עד המוות

סוף פרק 1
ANTER
ANTER
מנהל
מנהל

מספר הודעות : 133
קלאן : L . F.M
דמות אהובה : פריז
כינוי באמצ'י : Frozen Throne
Registration date : 29.05.08

4
[play that: לוחם הקוסקוס XD

http://fighterless.ogamebattle.com

חזרה למעלה Go down

אגדת דרקון האש והקרח Empty Re: אגדת דרקון האש והקרח

הודעה  ANTER Tue Jun 24, 2008 12:17 pm

אגדת דרקון הקרח ודרקון האש - פרק 2

שהמלחמה בין כל החיילים נגמרה פיירן ופריז נעמדו זה בזה עין תחת עין
כוחו האופל שמעו זאת ואהבו להרוג לא ידועה איך קוראים לחיילים שלהם
אבל אני יודע איך קוראים להכי טובים שהם גוליאנים ובצורה המקורית גסטין

הם באו להלחם 2 שורות של גוליאנים ו10 שורות של גסטינים

פירן ופריז לא ידוע מה לעשות הם חשבו ונגעו זה בזה

הגוליאנים והגסטנים עשו פרצוף שהם פוחדים אבל חלק אחד היה מוזר....

שהם התחברו היו פיצוצים משולבים של אש וקרח זה נראה כמו עפיפון מעופף....

אז הם התחילו להלחם בהתחלה מת שורה של גסטינים אז הגוליאנים היו חשופים להתקפה אז פריז ופיירן (פריזן) שילבו כוחות והיצרו קמהמא אש וקרח הגולאנים עשו גם אבל כדור קמהמאה ענק הכדור נלחם בכוח של האש והקרח אבל זה היה חזק מידי והכדור היתפוצץ כאילו שזה לא קרה אף פעם אז פריזן המשיך בהתקפה והרג את השורה השלמה המשיך אבל מאחורה בא לו וודי אבל משהו משונה היה בו היה לו חולצה שחורה מכנסיים שחורים עיניים סגולים כמו אופל שיערו בלונדיני אז וודי עשה קפוארה השתגר מאחורה ועשה ליזר אבל משהו השתבש בלייזר הוא נהרס כמו כאילו שהוא יורה גומי והוא שם לב שפריזן כעס והעיף את החצי של שדה הקרב הוא חכם היה כי עם הוא לא היה מחסל את הגוליאנים הם היו עושים כדור ענק וגולגלות והורגים אותו שהוא מעיף הוא המשיך להעיף אם יד אחת ויד שניה הייתה לו כחולה בסביבת הגעש עזב ובאוויר העיף אותם לגאש והם מתו ואז הם הדיחו את השילוב וחזרו לקרבם בין האלמנטים החזקים ביותר

מי יהיה מלך מי יהיה הסנטה האחרון?

כל זאת תדעו בפרק שלוש

סוף פרק 2
ANTER
ANTER
מנהל
מנהל

4

חזרה למעלה Go down

הודעה  ANTER Tue Jun 24, 2008 12:17 pm

פרק 3

הם התחילו להלחם פריז עשה כדור קרח ופיירן עשה חרב אש שכדור הקרח התקרב פיירן קפץ זרק את החרב עשה ריצה שרף את פריז נשף אש מהפה ואז פריז נפל לתוך האש שעשה מהרצפה פריז כמעט הפסיד אז היה לו רעיון היה לו קבוצה של לוחמים סודית בשם הצבא של דיוויס היה שם הרבה אנשים שיורים כחול אבל כל אחד היה שונה במראה שלו ואז פיירן היה המום אז קרא לקבוצת הדיפים כולם הגיעו ברגל ואחד מהשמיים שנפל על החרב ועשה רעידת אדמה ואז הכל התחיל פיירן היה רץ ומעיף הרבה דיוויסים פריז היה על הדיוויס הכי חזק שהיה בקבוצה הוא העיף את פריז לקבוצה של פיירן ובאוויר עשה הוריקנים שהעיפו את הדיפים ואז היה לו זמן לעשות כדור קרח אבל לפיירן לא נשאר צבא אז פתאום באה צלחת וחתך הרבה דיוויסים ואז מישהו הגיע בהסעה על הצלחת בשם ג'ון הוא אמר לפיירן "צריך עזרה" ופיירן שמח שהוא הגיע הם התחילו להלחם פתאום באמצע הגיעו עוד הרבה ובא דיוויס מאחורה אם חרב ג'ון לא היה קרוב ופיירן לא רעה אז פתאום הדיוויס מת מחץ ואז הגיע הנרי ואמר "למה לא הזמנתם אותי?" ואז הוא הצטרף ואז פריז היה קצת חסר כוח אז לואיס בא מהשמיים לאדמה ופצץ אותו והעיף את כולם גון אמר:"אני מכיר אותו אז פיירן תחמם לו את השריון הנרי תנסה לעקב אותו ומתי שפיירן מחמם אני אפוצץ אותו" אבל אחר כך לואיס הפך ללואיס איקס והכוח שלו גדל הפעם הוא לא העיף את כולם הפעם רק צד אחד אבל כל פעם שהתקרבתי הוא חתך אותי אז גון הרג אותו אם צלחת והמשיכו להלחם גון פתאום נעלם אבל לא מת כי הנרי אמר לו ללכת כי הוא קרא לצבא של מונקים וקח גם פריז קרא למונקים כי לא נשאר לו שום דיוויס הם התחילו להלחם.....
ANTER
ANTER
מנהל
מנהל

4

חזרה למעלה Go down

הודעה  ANTER Tue Jun 24, 2008 12:18 pm

פרק 4- הסוף

שהם התחילו להלחם הם התחילו לירות כדורים פריז ופיירן המשיכו המשיכו עד שנגמר להם הכוח אבל הרבה מונקים מתו
ואז שנגמר להם הכוח התחיל להגמר להם החיים (העור) ויצא מהם הכוחות ואז הם מתו והנשמה שלהם נראתה כמו
דרקון ,דרקון הקרח הקפיא את כולם ,דרקון האש שרף את כולם ואז ששניהם התקרבו כל כך הם התחילו להלחם ולהשתלב
והפכו לדרקון זהוב שהרס את כל שדה המלחמה וכל המונקים מתו מהדרקון הזהוב התקטן כל כך עד שנעלם נצחית וכך הכח של הקרח והאש אבל באו עוד מדענים ולא קרא כלום זה היה מוזר אבל האגדה הבאה תהיה אחרת אז תחכו בסבלנות ....

הסוף של כל הסיפור
ANTER
ANTER
מנהל
מנהל

4

חזרה למעלה Go down

הודעה  ArMaGeDoNe Tue Jun 24, 2008 4:50 pm

סיפור יפה!

א.מי הביא אותך?כי אתה פעיל מאוד!
ב.מי שם אותך מנהל?למרות שזה מגיע לךXD
ג.יפית
ד.כנ"ל לגבי א
ArMaGeDoNe
ArMaGeDoNe
מנהל ראשי
מנהל ראשי

מספר הודעות : 118
קלאן : להשגיח על פורום זה
דמות אהובה : וודי
כינוי באמצ'י : מתןX-Y-Z
Registration date : 26.05.08

4
[play that: [url=http://lfmasters.forumotion.net/groupcp.forum?g=15&sid=ff76019bfadc8101feaa01183b153493]L.F.M[/url]

חזרה למעלה Go down

הודעה  ANTER Wed Jun 25, 2008 12:51 pm

וואו זה לא בית ספר טוב יאללה אני עונה על התשובות:

1.אתה הבאת אותי
2.אתה סמתה אותי XD
3.מי זה יפית?
4.מה זה כנ"ל?
ANTER
ANTER
מנהל